+36 (70) 947 6140

Építs karriert a GR-nél!

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Változatos munkakör
  • Marketing és reklám támogatás
  • Professzionális háttér
  • Szakmai és vezetői karrierlehetőség
  • Kellemes légkör, jó hangulatú csapat
  • Rugalmas időbeosztás

Feladat:

  • Használt- és új építésű ingatlanok ingatlanok közvetítése
  • Megbízások megkötése, felvétele, értékelése, bemutatása
  • Számítógépes adatbázis kezelése
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel

Elvárások:

  •  Középfokú végzettség (érettségi)
  •  Saját gépjármű, telefon, fényképezőgép, laptop
  •  Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  •  Sikerorientáltság
  •  Pozitív gondolkodás, dinamikus, határozott egyéniség
  •  Terhelhetőség, kitartás, szorgalom

Előnyt jelent:

  •  Angol és/vagy német nyelvtudás
  •  Számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat (pl. értékesítés)
  • OKJ-s ingatlanközvetítői képzettség

Munkavégzés helye:
 Az ország teljes területe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az info@gringatlan.hu e-mail címre.